Описание
2-3 травня 2010 року Божого відбулася установча конференція нової націоналістичної Всеукраїнської Організації “Жіноча Січ”
Всеукраїнська Організація „Жіноча Січ” – жіноча організація – побудована на засадах традиційного українського християнства, ідеології українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери, керована принципами добровільності, чіткої ієрархії, суворої дисципліни та посестринства.
НАША ІДЕОЛОГІЯ
Український націоналізм: ідеологія захисту, збереження і державного самоутвердження Української Нації. Український націоналізм в інтерпретації Степана Бандери та з теоретичним фундаментом Тарасового „Кобзаря”.
НАША КОНЦЕПЦІЯ БОРОТЬБИ
Визвольна, революційна, безоглядна і масова боротьба українського народу за УССД, ведена власними силами Нації за всяких умов, усіма доступними методами, на засадах ідеології українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери і під єдиним керівництвом націоналістичного, революційного Проводу створеного на базі Національного Революційного Ордену.
НАШІ ЗАВДАННЯ
1. Вишкільно-виховне
Виховувати українську молодь на засадах традиційного українського християнства, ідеології українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери. Виховання на всіх рівнях: родина, дитячий садочок, школа, вищий навчальний заклад. Вишколюватися ідеологічно, вдосконалюватися духовно, загартовуватися фізично.
2. Пропагандивно-інформаційне
У будь-якому куточку світу, у будь-який момент часу пропагувати ідеологію українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери. Запалювати до боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу. Через пропагандивні, агітаційні, націозахисні акції доносити українцям в Україні та поза її межами правдиву інформацію про національно-визвольну боротьбу.
3. Культурно-просвітницьке
Плекати, захищати та передавати майбутнім поколінням українські традиції у всіх сферах буття українського народу. Поширювати й закріплювати серед українців в Україні та поза її межами культурно-виховний спадок князів Київської Русі, принципи козацької педагогіки, повчальне слово Пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка, здобутки ідеологів українського націоналізму кінця ХІХ – початку ХХ століття.
4. Правозахисне
У будь-який спосіб – юридично, матеріально, духовно – допомагати борцям за Українську Самостійну Соборну Державу. Українці та українки, які жертвують своєю свободою, своїм майном, своїм життям на шляху національно-визвольної боротьби, мають постійно відчувати підтримку, вчасно отримувати захист.
5. Суспільна праця
Жити життям українського народу, знати його інтереси, проблеми, потреби, бути його провідником на шляху національно-визвольної боротьби. Будь-якими засобами та способами, матеріально й духовно, підтримувати й допомагати сиротам, дітям із неблагополучних сімей, самотнім матерям, багатодітним сім’ям. Уболівати за життя української християнської Церкви та всебічно сприяти її розвитку. Підтримувати зв’язки з політичними партіями та громадськими організаціями націоналістичного спрямування.
6. Медична служба
Бути медично освіченими, мати навички надання першої медичної допомоги. Надавати санітарно-медичну допомогу борцям за УССД.
7. Служба забезпечення
Бути готовими надати всебічну допомогу, прихисток учасникам національно-визвольної революції у будь-який момент і в будь-якому куточку України та поза її межами.
ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЇ Дійсною членкинею Всеукраїнської Організації „Жіноча Січ” може бути українка, яка досягла 18-річного віку, пройшла кандидатський термін (не менше 6 місяців), бере активну участь у діяльності Організації, рекомендована двома дійсними членкинями ВО „Жіноча Січ”, склала кандидатський мінімум та пройшла відповідні проби, керується у своїй діяльності даним Правильником, організаційними положеннями, інструктивними матеріалами та заприсяжена згідно ритуалу. Членство ВО „Жіноча Січ” – добровільне.