Описание
Що це і навіщо?
Накопичувальне страхування життя ще довго буде залишатися відносно новим продуктом на фінансовому ринку України. Воно має свої відмінні особливості.
Головною страховою подією, всупереч багатьох думок людей вважається не смерть застрахованої особи, а його Життя, точніше дожиття до закінчення терміну програми.
Саме накопичення з метою страхування від бідності, як показала світова практика, є найкращим способом вирішення проблеми пенсійного забезпечення. (Третій рівень пенсійної реформи в Україні. ЗУ №1057 від 9.07.2003 р).
Ваші кошти будуть збережені на всі 100% лише завдяки накопичувальниму страхуванню! Не вірите? Знайдіть аргументи в рубриці "Статті".
Всі ми звикли витрачати гроші на те, що потрібно саме зараз (їжа, одяг, ліки, бензин, тощо). І дуже важко змусити себе відірвати саме ті, завжди відсутні порції грошей для себе і своїх рідних, але на більш тривалий термін. Та, на жаль, поліс накопичувального страхування не можна купити тоді, коли він, так необхідний, так би мовити, «знадобився», коли в сім'ю прийшла біда, тоді вже буде пізно, його необхідно придбати до того як... В народі існує прислів'я: «Береженого Бог береже».
Звичка накопичувати, і не витрачати всі гроші веде до фінансової незалежності, а звичка жити в кредит прирікає людини перебувати на служінні у інших людей, весь час працюючи на них, а не на досягнення своїх цілей.
Кожен чоловік, який є годувальником для своєї родини, зобов'язаний захистити її від всіх можливих ризиків і непередбачених ситуацій в житті. Мати можливість, і не зробити - це є моральний злочин і безвідповідальність! А аргументи з приводу «немає грошей» виглядають щонайменше не логічними. (Див. рубрику "Статті").
На наше покоління випала нелегка, але почесна місія змінити свою ментальність по відношенню до культури страхування і допомогти це зробити іншим. Адже, якщо у людини будуть не кредити і борги, а щомісячні відсотки від накопичень, то й роботу втратити не так страшно, і старіти приємніше, і голоси на виборах за гречку не продадуться, та й одружуватися можна по любові, а не за розрахунком, і діти частіше приїжджають, якщо у дідуся і бабусі завжди є що дати, крім рад, так і ці поради будуть звучати набагато авторитетніше.
Здавалося б, така дрібниця: всього-навсього систематичне відкладатення коштів, а як кардинально може змінитися наше життя. Якщо в Україні, як зараз в де інде за кордоном в розвинених країнах, хоча б 30% людей будуть мати свої власні накопичення в розмірі 4-5 тис. грн ануїтетних виплат в місяць, то це «виллється» у 600-800 млрд. грн інвестицій в економіку України на рік! (4тис.грн*13млн.чол.*12мес=624 млрд. грн). А ми всі молимося на МВФ?!
Найбільше в такому випадку буде радувати те, що коли ми це зробимо, то наші діти та внуки завдяки нашим прикладам вже ніколи не зіткнуться з тими фінансовими проблемами, які доводилося вирішувати нам з Вами.
(096) 782-22-57
(093) 113-69-22